شماره تماس : 33924163 - 021
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 14 آذر 1398 در ساعت 25 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تفلون صنعتی PTFE یکی از قطعات مهم در صنعت به حساب می آید.ورق تفلون یکی از پر مصرف ترین نوع تفلون صنعتی می باشد.ورق تفلون به دلیل خواصی مانند ضریب اصطکاک پایین ، ضربه پذیری بالا ، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر اسید مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان قرار گرفته است.در برسی انواع ورق تفلون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. ورق تفلون خالص : این نوع ورق تفلون دارای مشخصات تفلون PTFE می باشد.ورق تفلون خالص پایین ترین ضریب سایش بین تمام پلیمر ها را دارد.ورق تفلون خالص مناسب مصارفی می باشد که امکان روانکاری ندارد.این نوع ورق تفلون مناسب کار در دمای 260- درجه سانتیگراد تا 260+ درجه سانتیگراد می باشد.در برسی ویژه گی های ورق تفلون خالص می توان به قیمت مناسب و وزن کم اشاره کرد.
  2. ورق تفلون کربن : این نوع ورق تفلون یک نوع تفلون فلوئورینه شده می باشد که با کربن 23 درصد و گرافیت 2 درصد تقویت شده است.ورق تفلون کربن بهترین نوع تفلون تقویت شده برای محیط های آب و سرعت های بالا می باشد.در برسی ویژه گی های ورق تفلون کربن می توان به مقاومت سایش بالا  و مقاومت حرارتی بالا اشاره کرد.
  3. ورق تفلون گرافیت : این نوع ورق تفلون از لحاظ هدایت گرمایی و الکتریکی نسبت به تفلون خالص اصلاح شده و به خاطر ساختار دو وجهی دارای هدایت گرمایی و خود لغزنده گی بهتری نسبت به تفلون کربن می باشد.در برسی ویژه گی های ورق تفلون گرافیت می توان به مقاومت در برابر سایش و ماشین کاری راحت اشاره کرد.
  4. ورق تفلون برنز : این نوع ورق تفلون دارای هدایت حرارتی تقویت شده با ظرفیت تحمل فشار بالا می باشد.در برسی ویژه گی های ورق تفلون برنز می توان به هادی حرارت و الکتریک بودن اشاره کرد.
  5. ورق تفلون کربو گرافیت : این نوع ورق تفلون در ساخت کلیه ی قطعات صنایع پتروشیمی که در تماس با اسیدها و بازهای قوی هستند کاربرد دارد.در برسی ویژه گی های ورق تفلون کربو گرافیت می توان به مقاومت حرارتی بالا اشاره کرد.
  6. ورق تفلون گلاس : در برسی ویژه گی های ورق تفلونی گلاس می توان به مقاومت بالا در برابر فشار و مقاومت در برابر آب اشاره کرد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
ورق تفلون کربو گرافیت

ورق تفلون کربو گرافیت

ورق تفلون کربو گرافیت یکی از پرمصرف ترین انواع ورق تفلون به حساب می آید.ورق تفلون کربو گرافیت در ساخ ...
ورق تفلون برنز

ورق تفلون برنز

ورق تفلون برنز یکی از انواع ورق تفلون به حساب می آید.در برسی ویژه گی های ورق تفلون برنز می توان به ض ...
ورق تفلون گرافیت

ورق تفلون گرافیت

ورق تفلون گرافیت یکی از انواع ورق تفلون به حساب می آید.ورق تفلون گرافیت به خاطر ساختار دو وجهی که دا ...
ورق تفلون کربن

ورق تفلون کربن

ورق تفلون کربن یکی دیگر از انواع ورق تفلون به حساب می آید.ورق تفلون کربن یک نوع تفلون صنعتی فلوئورین ...
ورق تفلون خالص

ورق تفلون خالص

ورق تفلون یکی از پر مصرف ترین محصول تفلون صنعتی به حساب می آید.ورق تفلون خالص یکی از انواع ورق تفلون ...
ورق تفلون

ورق تفلون

تفلون صنعتی PTFE یکی از قطعات مهم در صنعت به حساب می آید.ورق تفلون یکی از پر مصرف ترین نوع تفلون صنع ...
تفلون صنعتی

تفلون صنعتی

تفلون صنعتی یکی از قطعات پر مصرف در صنعت به حساب می آید.تفلون اولین بار توسط Plunkett در سال 1938 می ...
10 / 10
از 10 کاربر