شماره تماس : 33924163 - 021

بلبرینگ

بلبرینگ محصول اصلی شرکت بازرگانی بلبرینگ شکرالهی می باشد. برای خرید بلبرینگ با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. از مهمترین اختراعات بشر که بواسطه آن انقلاب بزرگی در صنایع مختلف، ماشین آلات و چرخه تولید رخ داد بلبرینگ است. بلبرینگ که یک نام انگلیسی میباشد بر گرفته از دو کلمه بال به نام توپ و همچنین بیرینگ به معنای یاتاقان است. بلبرینگ در انواع بسیار مختلفی تولید میشوند که هر یک کاربرد خاص خود را نیز دارند. امروزه کاربرد بلبرینگ به حدی زیاد شده است که به راحتی میتوان بلبرینگ های ریز تا بزرگ زیادی را در درون وسایل اطراف خود یافت. اما بلبرینگ چه کاربردی دارد؟ اگر بخواهیم کاربرد بلبرینگ را به زبان ساده بیان کنیم باید بگوییم که این قطعه بسیار پر کاربرد میتواند از سایش و در نتیجه فرسایش دو قطعه بر روی یکدیگر تا حد زیادی جلوگیری کند و همچنین حرکت قطعات را تا حد بسیار زیادی بر روی یکدیگر تسهیل کند. عدم استفاده از بلبرینگ در ماشین آلات و دستگاه های مختلف باعث میشود تا حرکت به کندی، با سر و صدای بسیار زیاد و همچنین اصطکاک بسیار بالا انجام شود. نوع ساخت و کیفیت  بلبرینگ نسبت به کاربری آن متفاوت است و نمیتوان از یک نوع بلبرینگ برای تمامی دستگاه ها و ماشین آلات استفاده نمود. به طور مثال بلبرینگ به کار رفته در خودرو از لحاظ ساختار و همچنین کیفیت تفاوت زیادی با بلبرینگ های به کار رفته در ماشین آلات سنگین دارد. درست است که بلبرینگ میتواند حرکت دو و یا چند قطعه بر روی یکدیگر را تسهیل و تسریع کند اما خود متحمل فشارهای شعاعی و محوری بسیار زیادی میشود. بلبرینگ به طور کلی از چندین قسمت مختلف تشکیل شده است که میتوان به قفسه، ساچمه، رینگ خارجی، کاسه نمد فلزی و رینگ داخلی اشاره نمود. تمام اجزا نام برده شده در بلبرینگ یک وظیفه خاص دارند که توسط یکدیگر میتوانند بار وارد شده را تحمل کنند.

بلبرینگ

خرید بلبرینگ

برای خرید بلبرینگ باید نکاتی را بعد از انتخاب بلبرینگ متناسب با دستگاه و یا ماشین آلات خود مد نظر قرار دهید. از مهمترین نکاتی که البته و متاسفانه بیشتر افراد در خرید بلبرینگ مد نظر قرار نمیدهند برند آن میباشد. امروزه برندهای زیادی از بلبرینگ تولید شده اند که هر یک از کیفیت متفاوتی برخوردار هستند. کیفیت بلبرینگ در عمر و دوام آن بسیار تاثیر گذار است و اگر بلبرینگ کیفیت چندان مناسبی نداشته باشد نباید انتظار دوام و طول عمر بالایی را از آن داشته باشید. همانطور که در بالا نیز به آن پرداختیم بلبرینگ باید بارهای شعاعی و محوری زیادی را تحمل کند که از این رو کیفیت بلبرینگ بسیار حائز اهمیت میباشد. برای اینکه بتوانید خرید بلبرینگ را از بهترین برند و با کیفیت بالا انجام دهید باید اطلاعاتی را از افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند کسب نموده و سپس مناسبترین نوع بلبرینگ را تهیه کنید. شرکت بیرینگ کالا از شرکت های عرضه کننده انواع بلبرینگ با سابقه فعالیت بسیار طولانی میباشد که میتواند مرجع بسیار خوبی برای کسب اطلاعات و همچنین خرید محسوب شود.  اگر نسبت به فروشنده اطمینان ندارید برای خرید بلبرینگ باید به سراغ بلبرینگ های گارانتی دار و تضمین شده بروید. بلبرینگ هایی که بصورت گارانتی دار و تضمین شده بفروش میرسند را در صورتی که مشکلی داشته باشند میتوان تعویض نمود.

فروش بلبرینگ

امروزه بلبرینگ به دو صورت انجام میشود. برخی از شرکت ها و فروشندگان وجود دارند که فروش بلبرینگ را به صورت کاملا تخصصی انجام میدهند و برخی دیگر از فروشندگان نیز تنها بخشی از فعالیت خود را به عرضه بلبرینگ تخصیص داده اند. اگر قصد خرید بلبرینگ را دارید باید توجه داشته باشید که بهترین گزینه پیش روی شما فروشندگانی هستند که به صورت کاملا تخصصی در زمینه فروش بلبرینگ فعالیت میکنند. فروشندگانی که به صورت تخصصی در زمینه فروش بلبرینگ فعالیت میکنند از چند لحاظ مزیت هایی را برای شما به وجود می آورند. فروش بلبرینگ به صورت تخصصی این مزیت را ایجاد میکند تا تنوع زیادی از بلبرینگ با کیفیت و قیمت متفاوت در اختیار شما قرار داده شود و دست شما را تا حد بسیار زیادی برای خرید باز بگذارد. فروش بلبرینگ بصورت تخصصی که در شرکت بیرینگ کالا نیز انجام میشود این مزیت را ایجاد میکند تا بتوانید ابتدا و قبل از هر اقدامی با کسب اطلاعات از کارشناسان، خرید خود را انجام دهید.

بلبرینگ

قیمت بلبرینگ

بلبرینگ ها در انواع مختلفی تولید میشوند که هر یک از آنها در قیمت بلبرینگ تاثیرگذار هستند. بلبرینگ شیار عمیق، تماس زاویه ای، کف گرد و خود تنظیم از قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر برخوردار هستند. از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بلبرینگ باید به برند آن اشاره نمود. برندهایی که از کیفیت بالاتر و نام آشناتر باشند به طبع قیمت بالاتری نیز خواهند داشت. قیمت بلبرینگ بر اساس نظر فروشنده نیز تعیین میشود و برخی از فروشندگان نسبت به تشخیص خود قیمگذاری بلبرینگ را انجام میدهند که در برخی موارد این قیمت ها بسیار بالا هستند و موجب تضییع حقوق مصرف کننده میشوند.

بلبرینگ ارزان

بلبرینگ ها  نسبت به برند و کیفیت از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند و برخی برندها از قیمت بالایی برخوردار میباشند که خرید آنها برای برخی افراد امکان پذیر نیست. بلبرینگ ارزان از گزینه هایی است که برخی از فروشندگان پیش روی خریدار قرار میدهند و خریدار نیز بدون آنکه بررسی نسبت به کیفیت آن داشته باشد اقدام به خرید مینماید. برای خرید بلبرینگ ارزان مطمئنا صرفه اقتصادی زیادی برای شما ایجاد خواهد شد اما ممکن است این بلبرینگ ها از کیفیت چندان مناسبی برخوردار نباشند. بلبرینگ ارزان را باید از مراکز معتبر مانند شرکت بیرینگ کالا تهیه نمایید تا از کیفیت مناسبی برخوردار باشند.

انواع بلبرینگ

بلبرینگ ها در انواع مختلفی تولید میشوند که میتوان به بلبرینگ شیار عمیق، بلبرینگ تماس زاویه ای، بلبرینگ کف گرد و همچنین بلبرینگ خود تنظیم اشاره نمود.  در ادامه این مطلب نگاهی گذرا و مختصر به انواع بلبرینگ نام برده شده خواهیم انداخت. انواع بلبرینگ عبارتند از:

خرید بلبرینگ از نوع بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ شیار عمیق از دامنه کاربرد بسیار زیاد و وسیعی برخوردار است که از جمله دلایل کاربرد بالای آن را میتوان طراحی بسیار ساده، غیر قابل تفکیک پذیر بودن و همچنین کارکرد در سرعت های بالا نامید. بلبرینگ شیار عمیق خود به ۳ نوع مختلف تقسیم بندی میشود که این سه نوع عبارتند از بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه، بلبرینگ شیار عمیق دو تایی و بلبرینگ شیار عمیق با شیار ساچمه خور.

بلبرینگ

خرید بلبرینگ از نوع بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای از انواع بلبرینگ میباشد که از دو حلقه داخلی و همچنین بیرونی تشکیل شده است که البته این دو حلقه بر خلاف سایر بلبرینگ ها زاویه ای را نسبت به هم ایجاد کرده اند و از دلایل نامگذاری آن نیز همین موضوع میباشد. این زاویه ایجاد شده بین دو حلقه بلبرینگ باعث شده تا تحمل بار شعاعی و محوری بصورت همزمان برای آن میسر شود. به این نکته باید اشاره شود که هر چه این زاویه ایجاد شده بیشتر باشد در نتیجه قدرت تحمل بار نیز به همان مراتب بیشتر خواهد شد. بلبرینگ تماس زاویه ای نیز انواع مختلفی دارد که بلبرینگ تماس زاویه ای یک ردیفه، دو ردیفه و همچنین چهار نقطه تماس میباشد.

خرید بلبرینگ از نوع بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد از قفسه هایی با جنس فولاد و یا برنج برخوردار هستند که به دو نوع متفاوت نیز تقسیم میشوند. بلبرینگ کف گرد در دو نوع یک ردیفه و دو ردیفه تولید میشود که نوع یک ردیفه آن برای موقعیت دهی محوری شافت تنها از یک جهت در نظر گرفته شده و نوع دو محوره نیز  بر خلاف نوع یک محوره قادر به جهت دهی محوری شافت از هر دو جهت میباشد.

خرید بلبرینگ از نوع بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم از انواع بلبرینگ میباشد که مانند سایر بلبرینگ ها از یک حلقه بیرونی و یک شیار ساچمه که البته دو ردیف ساچمه را در بر دارد تشکیل شده است. شیار ساچمه ای که درون حلقه واقع شده است به صورت منحنی بوده که همین موضوع قابلیت خود تنظیمی را برای این نوع بلبرینگ به وجود آورده است. از انواع بلبرینک خود تنظیم باید به نوع بدون کاسه نمد، با کاسه نمد و همچنین بلبرینگ خود تنظیم خلقه داخلی عریض اشاره نمود.

1مجموع 10 محصول
1مجموع 10 محصول
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :