شماره تماس : 33924163 - 021

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای از دیگر محصولات شرکت بلبرینگ شکرالهی می باشد. بلبرینگ تماس زاویه ای در دسته بلبرینگ هایی قرار میگیرد که اجزای غلتشی آنها گوی های فلزی از جنس فولاد میباشند. بلبرینگ تماس زاویه ای قادر به تحمل بارهای محوری  شعاعی از یک سمت میباشد. ساختار بلبرینگ تماس زاویه ای به گونه ای است که میتواند بارهای محوری و شعاعی را در یک جهت به خوبی تحمل کند. ساختار بلبرینگ تماس زاویه ای باعث شده تا زمان که یک بار شعاعی به بلبرینگ وارد می آید به صورت خودکار بار محوری نیز ایجاد شود. نحوه استفاده و قرار گیری بلبرینگ تماس زاویه ای نیز معمولا بصورت جفتی، سه تایی، چهار تایی و حتی تعداد بیشتر میباشد. نحوه قرارگیری حلقه های تعبیه شده در بلبرینگ تماس زاویه ای به صورت زاویه دار است که همین زاویه های ایجاد شده بین حلقه ها منجر به تحمل بار شعاعی و محوری میشود.

بلبرینگ تماس زاویه ای

خرید بلبرینگ تماس زاویه ای

خرید بلبرینگ تماس زاویه ای برای برخی از افراد بسیار آسان میباشد زیرا به خوبی از بهترین برندها و همچنین نحوه تشخیص بلبرینگ با کیفیت آشنایی دارند اما در مقابل افرادی نیز وجود دارند که اطلاعات خوبی در این زمینه ندارند و به همین دلیل نمیتوانند در خرید بلبرینگ تماس زاویه ای با کیفیت و مناسب موفق باشند. این دسته افراد بهتر است تا خرید بلبرینگ تماس زاویه ای را از فروشندگانی انجام دهند که از تیم فروش با تجربه برخوردارهستند و مشاوره تخصصی و کاملی را به مشتری ارائه میدهند.

فروش بلبرینگ تماس زاویه ای

فروش بلبرینگ تماس زاویه ای به صورت تک و عمده صورت میگیرد. اما هر فروشنده ای قادر نیست تا فروش بصورت عمده را انجام دهید و بیشتر فروشندگان تنها چند برند از بلبرینگ را بصورت محدود عرضه میکنند. فروش بلبرینگ تماس زاویه ای بصورت عمده در شرکت هایی انجام میشود که فعالیت آنها بصورت تخصصی تنها در زمینه بلبرینگ میباشد و هر نوع بلبرینگ را که نیاز داشته باشید عرضه میکنند. فروش بلبرینگ تماس زاویه در شرکت بیرینگ کالا نیز بصورت عمده انجام میشود و هر تعداد بلبرینگ که نیاز داشته باشید را میتوانید تهیه نمایید. فروش بلبرینگ تماس زاویه ای توسط شرکت بیرینگ کالا به تمام کشور نیز در حال انجام است و هیچگونه محدودیتی وجود ندارد.

بلبرینگ تماس زاویه ای

قیمت بلبرینگ تماس زاویه ای

برای بدست آوردن قیمت بلبرینگ تماس زاویه ای ابتدا باید از چندین فروشنده استعلام دریافت نموده و سپس خرید خود را انجام دهید. قیمت بلبرینگ تماس زاویه ای در هر فروشگاهی متفاوت میباشد و ممکن است نتوانید بلبرینگ با مناسبترین قیمت را بیابید. با دریافت استعلام قیمت بلبرینگ تماس زاویه ای به راحتی فروشنده ای را خواهید یافت که بهترین قیمت را ارائه میدهد. بهترین قیمت بلبرینگ تماس زاویه ای در اختیار شرکت بیرینگ کالا میباشد و میتوانید بلبرینگ با نازلترین قیمت را از این شرکت تهیه نمایید.

بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای ارزان

بلبرینگ تماس زاویه ای ارزان را هر فروشنده ای نمیتواند عرضه کند زیرا امکان کاهش قیمت ها برای آنها وجود ندارد. تنها شرکت هایی که در زمینه واردات و فروش بلبرینگ فعالیت میکنند میتوانند بلبرینگ تماس زاویه ای ارزان قیمت را عرضه کنند. شرکت بیرینگ کالا از شرکت های عرضه کننده بلبرینگ تماس زاویه ای ارزان میباشد که البته قیمت های در نظر گرفته شده توسط این شرکت در عمل از تعرفه های سایر فروشندگان کمتر میباشد.

انواع بلبرینگ تماس زاویه ای

بلبرینگ تماس زاویه ای به سه نوع متفاوت تقسیم بندی میشود. از انواع بلبرینگ تماس زاویه ای باید  بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه، دو ردیفه و چهار نقطه تماس را نام برد. از انواع بلبرینگ تماس زاویه ای موجود در بازار میتوان بلبرینگ های تک ردیفه را نام برد که بصورت زاویه دار تماس خود را برقرار میکنند و اگر از یک بلبرینگ استفاده شود تنها قادر هستند تا از یک جهت بارهای شعاعی و محوری را تحمل کنند. برای اینکه بار شعاعی و محوری وارد شده به بلبرینگ از چند جهت تحمل شود باید از چندین بلبرینگ در کنار یکدیگر استفاده نمود. بلبرینگ تماس زاویه ای پشت به پشت، رو در رو و پشت سر هم از ترکیبات بلبرینگ تماس زاویه ای به شمار میروند. بلبرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه: از انواع بلبرینگ تماس زاویه ای میباشد که تفاوتی با نوع یک ردیفه ندارد و تنها از دو بلبرینگ تک ردیفه در کنار هم استفاده شده است. نحوه قرار گیری بلبرینگ ها در کنار یکدیگر نیز بصورت پشت به پشت میباشد. این نوع بلبرینگ تماس زاویه ای به دلیل اینه از دو بلبرینگ در کنار یکدیگر تشکیل شده است میتواند بار محوری بالایی را تحمل کند. بلبرینگ با چهار نقطه تماس: از انواع بلبرینگ تماس زاویه ای که قادر است بار محور قابل توجهی را از هر دو سو تحمل کند بلبرینگ تماس زاویه ای با چهار نقطه تماس میباشد. زاویه تماس در این بلبرینگ ۳۵ درجه میباشد که همین موضوع تحمل بار بالا را میسر کرده است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر