شماره تماس : 33924163 - 021

بلبرینگ خود تنظیم

از بلبرینگ های پرکاربرد که از دو ردیف ساچمه به همراه رینگ و یا همان حلقه خارجی بهره میبرد بلبرینگ خود تنظیم میباشد. مزیت بلبرینگ خود تنظیم در عدم حساسیت به ناهمراستایی میباشد. بلبرینگ خود تنظیم به ناهمراستایی محور شافت و همچنین نشیمنگاه حساسیتی نشان نمیدهد. شیار ساچمه ای که در بلبرینگ خود تنظیم تعبیه شده است بصورت منحنی میباشد که این شیار منحنی امکان خود تنظیمی را برای بلبرینگ فراهم کرده است. پنجره یا همان قفسه بلبرینگ خود تنظیم در انواع مختلفی تولید میشود که قفسه فولادی، قفسه برنجی و قفسه پلی آمیدی میباشد.

انواع بلبرینگ خود تنظیم

بلبرینگ خود تنظیم دارای انواع مختلفی میباشد. انواع بلبرینگ خود تنظیم عبارتند از بلبرینگ خود تنظیم بدون کاسه نمد و یا نوع باز، بلبرینگ خود تنظیم با کاسه نمد یا آب بند شده، بلبرینگ خود تنظیم با کنس داخلی عریض و بیرون زده. از انواع بلبرینگ خود تنظیم که در شافت های با پرداخت دقیق به کار میروند بلبرینگ خود تنظیم با حلقه داخلی عریض هستند. پنجره ساچمه به کار رفته در این نوع بلبرینگ در نوع فولادی، پلی آمیدی و همچنین برنجی میباشد. محفظه های مناسبی برای انواع بلبرینگ خود تنظیم در نظر گرفته میشود که محفظه های پایه دار و محفظه های فلانژی هستند.

بلبرینگ خود تنظیم

خرید بلبرینگ خود تنظیم

برای خرید بلبرینگ خود تنظیم ابتدا و قبل از هر چیز به برند آن توجه داشته باشید زیرا برند رابطه کاملا مستقیمی با کیفیت آن دارد. برندهای مطرح و معتبری از بلبرینگ خود تنظیم وجود دارند که کیفیت آنها بسیار زبانزد است و میتوانند نسبت به سایر برندها دوام و طول عمر چند برابری داشته باشند. خرید بلبرینگ خود تنظیم باید آگاهانه انجام شود زیرا هر گونه خرید غیر آگاهانه منجر میشود تا نتوانید قطعه با کیفیت را تهیه کنید. برای خرید بلبرینگ خود تنظیم اگر تجربه خرید ندارید و یا آگاهی چندانی نسبت به بلبرینگ ندارید بهتر است تا ابتدا مشاوره و اطلاعاتی را از برند و مدل بلبرینگ کسب کرده و سپس خرید خود را انجام دهید. شرکت بیرنیگ کالا از تیم پشتیبانی و فروش با تجربه و متخصصی برخوردار است که میتوانید برای خرید بلبرینگ خود تنظیم از کارشناسان این شرکت اطلاعات و مشاوره دریافت نمایید. انواع بلبرینگ در شرکت بیرینگ کالا در برندهای معتبر و کیفیت بالا و استاندارد بفروش میرسد.

فروش بلبرینگ خود تنظیم

فروش بلبرینگ خود تنظیم به دلیل اینکه در دسته بلبرینگ های پر کاربرد قرار میگیرد بسیار بالا میباشد و بیشتر شرکت ها و فروشندگانی که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند فروش این نوع بلبرینگ را نیز در نظر گرفته اند. فروش بلبرینگ خود تنظیم در برخی شرکت ها تنها برای کسب سود صورت میگیرد که در نتیجه مشتری باید هزینه زیادی را بابت خرید قطعات نه چندان با کیفیت پرداخت کند. فروش بلبرینگ خود تنظیم که در شرکت بیرینگ کالا انجام میشود تفاوت های زیادی با دیگر شرکت ها دارد  و آن هم عرضه بلبرینگ های با کیفیت و اورجینال به مشتری  با مناسبترین و منصفانه ترین قیمت میباشد.

بلبرینگ خود تنظیم

قیمت بلبرینگ خود تنظیم

اگر به دنبال بهترین قیمت بلبرینگ خود تنظیم هستید نباید به هر فروشگاهی برای خری  مراجعه نمایید بلکه باید به صورت آگاهانه از مراکزی انجام دهید که در زمینه فروش بلبرینگ تخصص بسیار زیادی دارند. قیمت بلبرینگ خود تنظیم نسبت به وارداتی و یا داخلی بودن بلبرینگ نیز متفاوت میباشد و برخی از انواع بلبرینگ وجود دارند که از نوع خارجی هستند و قیمت بالاتری نیز دارند. البته قیمت بلبرینگ خود تنظیم در نوع خارجی اگر بالاتر هم باشد بی دلیل نیست زیرا مطمئنا از کیفیت به مراتب بالاتری نیز برخوردار هستند. اما برخی از فروشندگان قیمت بلبرینگ خود تنظیم را بسیار غیر منصفانه در نظر میگیرند و توجهی به منافع مشتریان ندارند. قیمت بلبرینگ خود تنظیم در شرکت بیرینگ کالا بسیار منصفانه و مناسب است و تنها دلیل آن نیز اهمیت ویژه ای میباشد که این شرکت به مشتریان خود قائل است.

بلبرینگ خود تنظیم ارزان

شرکت بی