شماره تماس : 33924163 - 021

بلبرینگ کف گرد

در صورت نیازر به خرید بلبرینگ کف گرد می توانید با ما در تماس باشید. بلبرینگ کف گرد از انواع بلبرینگ های دوار محسوب میشود و کاربرد بسیار زیادی دارد. بلبرینگ کف گرد به گونه ای طراحی و ساخته شده است که بتواند بار محوری وارد شده به خود را در حالت دوران نیز به خوبی تحمل کند. بلبرینگ کف گرد از جنس قفسه برنج و یا فولاد تولید میشود که از استحکام و دوام بسیار بالایی برخوردار است و میتواند فشارهای وارد شده را تحمل نماید. بلبرینگ کف گرد از گوی و یا همان ساچمه های گرد و کروی برخوردار است که از رایج ترین نوع اجزای غلتشی نیز محسوب میشود که در بیشتر بلبرینگ ها به کار رفته است.

خرید بلبرینگ کف گرد

برای خرید بلبرینگ کف گرد باید به چند نکته در اختیار شما قرار خواهیم داد توجه داشته باشید. اولین نکته ای که در خرید بلبرینگ کف گرد باید مد نظر قرار دهید کیفیت آن میباشد. شاید کیفیت بلبرینگ چندان برای شما حائز اهمیت نباشد اما باید به یاد داشته باشید که یک بلبرینگ همواره تحت بارهای شعاعی و محوری زیادی میباشد که به همین دلیل اگر کیفیت آن مناسب نباشد در نتیجه در عرض مدت کوتاهی فرسوده شده و از بین خواهد رفت. نکته دیگری که برای خرید بلبرینگ کف گرد باید مد نظر قرار گیرد نوع آن میباشد. بلبرینگ کف گرد در دو نوع یک ردیفه و دو ردیفه تولید میشود که باید بلبرینگ متناسب با دستگاه و یا ماشین آلات خود را تهیه نمایید. برای خرید بلبرینگ کف گرد به گارانتی و ضمانت نامه بلبرینگ در صورتیکه که بلبرینگ از ضمانت نامه برخوردار باشد توجه نمایید. اگر بلبرینگ گارانتی دار میباشد سعی کنید تا بلبرینگ با معتبرترین گارانتی را تهیه نمایید.

بلبرینگ کف گرد

فروش بلبرینگ کف گرد

میزان فروش بلبرینگ کف گرد مانند سایر بلبرینگ ها بالا میباشد و البته فروشگاه ها سراسر کشور پر شده اند از بلبرینگ هایی که از  نوع تقلبی هستند و از کیفیت بسیار پایینی برخوردار میباشند. متاسفانه بیشتر افرادی که در زمینه فروش بلبرینگ کف گرد و دیگر انواع بلبرینگ فعالیت میکنند برای اینکه بتوانند سود بیشتری را حاصل از فروش به دست آورند بلبرینگ های بی کیفیت و تقلبی را به نام بلبرینگ های اورجینال عرضه میکنند که همین موضوع به ضرر خریدار تمام خواهد شد. فروش بلبرینگ کف گرد در شرکت بیرینگ کالا نیز صورت میگیرد که البته تمامی بلبرینگ های عرضه شده در این شرکت همگی از نوع اروجینال هستند.

قیمت بلبرینگ کف گرد

قیمت بلبرینگ کف گرد یک ردیفه و بلبرینگ کف گرد دو ردیفه با یکدیگر متفاوت میباشد. بلبرینگ های یک ردیفه و دو ردیفه تفاوت هایی با یکدیگر دارند که در نتیجه در قیمت آنها تاثیر گذاشته است. قیمت بلبرینگ کف گرد دارای نوسان زیادی میباشد که از این رو باید در نظر داشته باشید که قبل از خرید این نوع بلبرینگ ها یک استعلام قیمت دریافت نموده و سپس خرید خود را انجام دهید. استعلام قیمت بلبرینگ کف گرد را از شرکت های معتبری همچون شرکت بیرینگ کالا انجام دهید که قیمت های واقعی و منصفانه را به شما ارائه خواهد کرد.

بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد ارزان

بلبرینگ کف گرد ارزان امروزه به عنوان یکی از روش های جذب مشتری تبدیل شده است و بیشتر فروشندگان و شرکت ها ادعا میکنند که بلبرینگ با بهترین برند و کیفیت را عرضه میکنند که بیشتر این شرکت ها نه تنها بلیرینگ ارزان را عرضه نمیکنند بلکه قیمت های نسبتا بالاتری را نیز برای بلبرینگ ها در نظر گرفته اند. شرکت بیرینگ کالا بلبرینگ کف گرد ارزان را عرضه میکند که میتوانید با نازلترین قیمت بلبرینگ مد نظر خود را تهیه نمایید.

انواع بلبرینگ کف گرد

بلبرینگ کف گرد به دو دسته بلبرینگ کف گرد یک ردیفه و بلبرینگ کف گرد دو ردیفه تقسیم بندی میشود. بلبرینگ کف گرد یک ردیفه: بلبرینگ کف گرد یک ردیفه از انواع بلبرینگ کف گرد محسوب میشود که قادر است تا بار محوری وارد شده را تنها از یک سمت تحمل کند و همچنین به هیچ وجه قادر به تحمل بار شعاعی نمیباشد. از اجزای تشکیل دهنده بلبرینگ کف گرد شیار ساچمه، قفسه و واشر محفظه میباشد.

بلبرینگ کف گرد

واشر محفظه بر حسب نیاز ساخته میشود و میتواند حالت هایی نظیر تخت، مسطح و همچنین قوسی داشته باشد. بلبرینگ کف گرد تک ردیفه به دلیل اینکه از قابلیت تفکیک پذیری برخوردار است، نصب بسیار آسانی دارد. از انواع بلبرینگ کف گرد که میتواند بار محوری را از هر دو سو تحمل کند بلبرینگ کف گرد دو ردیفه میباشد. از اجزای تشکیل دهنده بلبرینگ کف گرد دو ردیفه میتوان به واشر شافت به همراه دو شیار ساچمه، دو سری قفسه و ساچمه و همچنین دو واشر محفظه را نام برد. بلبرینگ کف دو ردیفه نیز مانند نوع یک ردیفه از قابلیت تفکیک پذیری برخوردار است که میتواند نصب آنرا تا حد زیادی تسهیل کند. جنس قفسه بلبرینگ کف گرد میتواند از فولاد پرس شده، برنج ماشین کاری شده‌ و فولاد ماشین کاری شده باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
10 / 10
از 1 کاربر